BlogPrzygotowania do ślubu

FAQ ślubnej współpracy

Kiedy ruszają zapisy na fryzury ślubne?

Informacja o planowanym rozpoczęciu zapisów oraz warunkach współpracy (ceny, dojazdy) pojawia się zazwyczaj na przełomie listopada i grudnia. Podaję ją na fanpage’u oraz na stronie www w zakładce „fryzura ślubna„.

Zapisy na rok 2019 zaczynają 6.01.2019 r.. Niestety mogę przyjąć tylko do 4 Panien Młodych dziennie, więc terminy szybko się rozchodzą.

Jak i kiedy dokonać rezerwacji terminu fryzury ślubnej?

Rezerwacji dokonasz przez wysłanie maila, którego wzór znajdziesz tutaj. Liczy się kolejność zgłoszeń otrzymanych po starcie zapisów. Staram się odpisać w ciągu 3-5 dni roboczych (bez piątków i sobót bo wtedy walczę na ślubach oraz niedziel). Po otrzymaniu mojej odpowiedzi czekam 3 dni na wpłatę zadatku – jeśli jej nie otrzymam, rezerwacja przepada.

Dlaczego musisz wysłać maila wg wzoru?

Ponieważ dostaję dużo różnych zapytań, a odpowiednio skonstruowany tytuł wiadomości i treść pozwala mi szybko odnaleźć potrzebne informacje, szybciej odpisać czy doradzić w sprawie dodatkowych zabiegów włosowych.

Koniecznie uzupełnij poprawnie TYTUŁ WIADOMOŚCI,
 podając DATĘ w formacie RRRR-MM-DD. 
To bardzo ważne, bo nie pamiętam wszystkich nazwisk i jedyną opcją sprawdzenia, czy nie przeoczyłam Twojej wiadomości jest wyszukanie konkretnego ciągu cyfr oddzielonych myślnikami.

Czy dojadę na czesanie tylko Panny Młodej?

Tak, jednak musi ona pokryć koszt całego pakietu z dojazdem. Nie można wykorzystać tej kwoty na inne usługi – to nie karnet 😉

Kiedy umawiamy fryzurę próbną?

Fryzury próbne wykonuję zazwyczaj 2-6 tygodni przed terminem ślubu. Ok. 2 mies. przed datą ceremonii dzwonię lub piszę z propozycjami dostępnych „okienek” do południa i kilka dni po południu.

Próby NIE ODBYWAJĄ SIĘ W PIĄTKI, SOBOTY i NIEDZIELE.

Jak się przygotować do fryzury? (dotyczy także gości)

Zobacz osobny artykuł na ten temat przygotowania włosów w dniu czesania.