Rezerwacje 2018 – wzór maila

Tytuł wiadomości

2018-MM-DD, Imię Nazwisko, nr telefonu, miejsce wykonania usługi (adres pocztowy lub PRACOWNIA)

W przypadku zastosowania innego tytułu mogę przeoczyć wiadomość i nie uwzględnić tej rezerwacji. Z pewnością będę miała problem z jej odszukaniem i ustaleniem kto dokonał rezerwacji wcześniej, a to powoduje znaczne wydłużenie czasu mojej odpowiedzi lub jej brak.

Treść wiadomości:

  1. Preferowana godzina usługi w pracowni oraz o której musisz być gotowa (Ty i reszta gości, na błogosławieństwo lub do wyjścia z miejsca przygotowań).
  2. Krótki opis stanu i długości Twoich włosów – najlepiej zdjęcie w rozpuszczonych włosach przodem i bokiem oraz w rozpuszczonych tyłem; jeśli zamawiasz pakiet, powinnaś opisać też gości (podaj imię i kim są dla Ciebie – mama, siostra, kuzynka/świadkowa itd.)
  3. Propozycje fryzur, które się Ci podobają – opisać co się lubi, a czego nie, jak układasz włosy na co dzień (mogą być zdjęcia).
  4. Zdjęcie /opis /link do sukni i informację o welonie / kwiatach / ozdobach we włosach.
  5. Załącz PLIKI JPG, PNG, PDF – nie przesyłaj linków do wyników wyszukiwania w Googlu!

 

Dodatkowo, możesz napisać kto Cię będzie malował, przygotowywał kwiaty czy robił zdjęcia oraz jak trafiłaś na moją ofertę 🙂

 

Odpisuję w ciągu 4 dni (nie licząc piątków, sobót i niedziel), przedstawiając w mailu swoją propozycję i wycenę oraz wpisuję tymczasową rezerwację do kalendarza. Rezerwację i zaproponowane przeze mnie warunki należy potwierdzić mailowo w ciągu 3 dni od daty otrzymania mojej wiadomości (uzupełniając informacje z powyższej listy, jeśli czegoś brak) oraz wpłacić zadatek.

Jeśli termin ślubny jest już niedostępny lub zarezerwowany wstępnie, staram się odpisać jak najszybciej, ale może to potrwać, ze względu na to, że pracuję sama i nie zawsze mam już siłę by wieczorem przeglądać pocztę.

Proszę o przesyłanie rezerwacji TYLKO ZGODNIE Z POWYŻSZYM WZOREM na adres zaczarowanewarkocze@gmail.com.

 

2017 Karin & Mathias, fot. Story Catcher, miejsce: Folwark Wąsowo