Oferta ślubna 2020

Miło, że chcesz mieć nas u swojego boku w tym ważnym dniu! Na ten moment sporo terminów juz sie rozeszło, a od tu znajdziesz w miarę aktualną listę zajętych dat. Jeśli masz pytania, polecam zajrzeć na bloga – jest tam sporo wiedzy oraz wyjaśnień, dlaczego organizujemy naszą pracę tak, a nie inaczej. Na dole strony znajdziesz linki do niektórych z nich!

Zapisy ślubne rozpoczną się 10.01.2020 r. o północy (czyli w nocy z 9 na 10 stycznia).
W celu rezerwacji należy wysłać wiadomość E-MAIL wg tego wzoru.

Zaczarowane Warkocze – cennik 2020
(aktualizacja 7.02.2020 r.)

Wysłałaś e-mail i co dalej?

Aktualnie odpisujemy w ciągu 2 tygodni (pracownia działa w tygodniu pełna parą i nowe zapytania musza poczekac aż załatwimy bieżące sprawy. W odpowiedzi przedstawiamy swoją propozycję i wycenę oraz wpisuję tymczasową rezerwację do kalendarza. Czasem różni sie ona od tego, czego chcecie, ale to oznacza, ze nie mamy innej opcji by Was przyjąć. W pierwszej kolejności zapisujemy klientki do Kasi. Osoby, dla których nie będzie miejsca otrzymają propozycje zapisania się do Anastasii. Rezerwację i zaproponowane przez nas warunki należy potwierdzić wpłacając zadatek w ciągu 3 dni od daty otrzymania wiadomości zwrotnej (uzupełniając w odpowiedzi na maila informacje z powyższej listy, jeśli czegoś brak i o to poprosimy). Nr konta do wpłat jest podany w mailu potwierdzającym przyjęcie rezerwacji. Nie musisz czekac na nasze potwierdzenie otrzymania zadatku – w momencie wysłania do Ciebie odpowiedzi pozytywek Twoja rezerwacja jest juz w kalendarzu. Jesli pojawi sie kolejna, sprawdzamy czy zadatek jest juz na koncie i jesli nie, to piszemy maila z prośba o pilny kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. Dopiero wtedy brak odpowiedzi traktujemy jako rezygnacje i usuwamy rezerwacje.

UWAGA! W związku z dużą ilością wiadomości otrzymanych 10.01.2020 r. , możemy mieć poślizg z odpisywaniem nawet do 5-10 dni roboczych, czyli nawet do końca tygodnia 🙁 Staramy się nie rozdrabniać i dzwonić jak tylko potrzebujemy Waszej decyzji.

Jeśli termin ślubny jest już niedostępny zarówno i Kasi i Anastasii, staramy się odpisać jak najszybciej, ale może to potrwać kilka dni. Jeśli chcesz wiedzieć, co się dokładnie dzieje w ciągu tych kilku dni, zajrzyj tutaj. Poza ślubami pracujemy jak każdy inny salon fryzjerski i nie zawsze mamy siłę, by wieczorem zajrzeć na pocztę i ze świeżą głową planować wydarzenia na kilka miesięcy do przodu…

Dziękujemy, że dotarłaś do końca 🙂 Wszystkie nasze procedury mają na celu uniknięcie pomyłek i niedomówień. Na prawie 400 uczesanych Panien młodych, do tej pory spóźniłyśmy się o więcej niż pół godziny tylko 4 razy. Tylko i aż, bo stresu miałyśmy przez to sporo i do dziś pamiętamy te śluby. Może się zdarzyć, że mimo sprawnego porządkowania maili, coś przeoczymy – nie ma na to rady. Próbowałyśmy stworzyć system, który robił by to za nas, jednak zbyt dużo tu ustaleń i koszt takiego programu byłby conajmniej nieprzyzwoicie duży, a i tak, nie byłoby pewności, czy nie zawiedzie – kto choć raz próbował rozmawiać z programistami, ten wie, że najtrudniej usłyszeć od niech zdanie „Na pewno będzie działać” ;D

Ściskamy, załoga Zaczarowanych Warkoczy!

LISTA ARTYKUŁÓW, KTÓRE POMOGĄ CI W ŚLUBNYCH PRZYGOTOWANIACH

Codzienne rytuały
Czy wiesz, że największy wpływ na włosy ma to, jak o nie dbasz na codzień? Sprawdź, czy nie popełniasz włosowych GRZESZKÓW!
Pytania i odpowiedzi: fryzury ślubne
Krótko i na temat, czyli odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania.
Fryzura ślubna w domu czy w pracowni?
Jak przeżyć poranek i nie pokłócić się całą rodziną? Są na to dwa rozwiązania!
Włosowe kalendarium przedślubne
Kalendarium, które pomoże Ci w przygotowaniu włosów do ślubu.
Idealna fryzura ślubna
Na co zwrócić uwagę przeglądając internet w poszukiwaniu fryzurowych inspiracji.
Fryzura próbna
Czy i kiedy najlepiej wykonać fryzurę próbną? Jak wygląda wizyta?
Przed wizytą u fryzjera…
Jak przygotować włosy do czesania, modelowania lub farbowania? Przeczytaj i nie kieruj się stereotypami!
Gorące nożyczki i polerowanie włosów – dlaczego warto?
Twoje włosy mogą być dłuższe i zdrowsze z każdym cięciem! To nie magia – przeczytaj dlaczego warto zapisać się na cięcie gorącymi nożyczkami.