BlogPrzygotowania do ślubu

Fryzury próbne 2020 – terminy

Próba trwa 1,5-2h. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego jak wyglada i czy jest sens ja wykonać, koniecznie zajrzyj tutaj: https://www.zaczarowanewarkocze.pl/fryzura-probna/.

Terminy na proby pojawiają się w kalendarzu około 1,5-2 miesiace w przód.  Sugeruję rezerwowanie terminów krótszych niż 8 tygodni do  slubu, jednak nie polecam zwlekać do ostatniej chwili. Terminy zajęte będą usuwane z kalendarza, czyli brak wpisów w danym dniu oznacza, że jest niedostępny.

Jak zarezerwować termin proby?

  1. Wyświetl kolejne miesiące w kalendarzu i sprawdź, które terminy o nazwie „Dostępne” lub „Dostępne (VIP)” Ci pasują.
  2. Wyślij SMS zawierający Twoje imię i nazwisko, datę ślubu oraz  2 terminy prób, które Ci pasują (daty i godziny).
  3. Otrzymasz potwierdzenie terminu próby SMSem wraz z instrukcją dojazdu do pracowni znajdziesz w zakładce KONTAKT.
  4. Koniecznie zapoznaj się z instrukcją przygotowania włosów (podlinkowałem go nad oknem kalendarza). Źle umyta głowa nie pozwoli na prawidłowe wykonanie fryzury.

Jeśli nie ma tam pasującego Dla Ciebie terminu, a Twój ślub jest za mniej niż 4 tygodnie wyślij sms z prośbą o kontakt. Bezwzględnie nie umawiam prób w piątki, soboty i niedziele. Wyjątek stanowią Panny przyjeżdżające z zagranicy.

Czytaj także:
Jak przygotować się na próbę?
Jak zadbać o włosy na codzień?

Terminy pojawiają się na około 1,5-2 miesiace do przodu. Sugeruję rezerwowanie terminów krótszych niż 8 tygodni przed data slubu, jednak nie polecam zwlekać do ostatniej chwili. Terminy zajęte będą usuwane z kalendarza, czyli brak wpisów w danym dniu oznacza, że jest już niedostępny.

fhha