BlogPrzygotowania do ślubuUsługi

Fryzury ślubne

Od 4 lat wykonuję fryzury ślubne – nie jest to długi staż, ale zdążyłam w tym czasie wydać za mąż ponad 300 fryzur i żaden Pan Młody nie uciekł na ich widok 😉

W mojej ofercie znajdziesz następujące opcje:

  • fryzura ślubna opłacana i rezerwowana bez dodatkowych atrakcji (z próbą lub bez konieczności jej wykonania)
  • 2 pakiety ślubne dla Panny Młodej mające na celu regenerację włosów oraz fryzury próbne i ślubne wykonane w pracowni
  • pakiet ślubny dla Panny Młodej i jej gości z dojazdem na miejsce przygotowań

Przed rezerwacją terminu zapoznaj się z dokładnymi opisami pakietów (będą dostępne od 1.01.2018 r.). Dojazd do mniejszej liczby osób jest możliwy, jednak jego cena nie ulega zmianie ani rozłożeniu na usługi wykonane w innym terminie.

Rezerwacja fryzury ślubnej

Rezerwacje ślubne na marzec – październik 2019 r. ruszają 6.01.2019 r o północy.

Nie biorę pod uwagę zgłoszeń przesłanych przed tym terminem. Jeśli Twój termin jest dostępny (SPRAWDŹ), możesz go zarezerwować wysyłając maila zawierającego informacje wg wzoru dostępnego TUTAJ.

Koniecznie uzupełnij poprawnie TYTUŁ WIADOMOŚCI, podając DATĘ w formacie RRRR-MM-DD.

To bardzo ważne, bo nie pamiętam wszystkich nazwisk i jedyną opcją sprawdzenia, czy nie przeoczyłam Twojej wiadomości jest wyszukanie konkretnego ciągu cyfr oddzielonych myślnikami.

Fryzury próbne

Ze względu na duże zainteresowanie terminami ślubnymi najpierw rezerwuję termin ślubny, potem termin próby. Jeśli chcesz się spotkać jeszcze przed rozpoczęciem zapisów ślubnych, umów się jak na zwykłą wizytę i napisz, że chodzi o „przedpróbę” 😉

Fryzury próbne umawiamy najwcześniej 8 tygodni przed ślubem, a najlepiej między 6 a 4 tygodniem. Zazwyczaj dzwonię ok 2 miesiące przed ślubem i ustalamy dogodny termin.

Najlepiej jeśli masz czas przed południem, bo wtedy lepiej możesz przetestować fryzurę. Jeśli nie mieszkasz w Poznaniu i okolicy, daj znać w mailu, z jakim wyprzedzeniem musimy wybrać termin i jakie dni wchodzą w grę.

Próby NIE ODBYWAJĄ SIĘ w piątki, soboty i niedziele.

Nie jesteś Panną Młodą?

Kliknij tutaj by dowiedzieć się jak zarezerwować termin czesania na inne okazje.

fot. Happy Stories – Pracownia Fotografii