KOLORYZACJE, STRZYŻENIA I PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Strzyżenia, koloryzacje i pielęgnacja, których potrzebują Twoje włosy. Wiemy ile to 1 cm, że nie każdy siwy włosy wymaga nałożenia tony farby i że nie każda z nas ma czas by codziennie modelować włosy.

Głównym kolorystą i w pracowni jest Valentyna (TOP STYLISTKA). Choć nie ma długiego stażu jako fryzjer, to jej wcześniejsze doświadczenie jako nauczycielki malarstwa nie zostaje bez znaczenia. Stale rozwija swą teoretyczną wiedzę nt. farb i magicznych mieszanek do zadań specjalnych. Równie chętnie co za pędzel, łapie za nożyczki, ale za wszelką cenę chce Wam pomóc zapuścić włosy – mówi 5, ścina 3 cm – czy to nie fryzjer idealny? Poza Valentyną, koloryzacją zajmuje się również Kasia i Alicja.

Upięciami zajmują się Kasia (TOP STYLISTKA), Marta i Liza. Mimo różnicy stażu, łączy je podobne wyczucie stylu, formy i podejście do pracy. Główne motto dziewczyn brzmi: „To nie fryzura ma być ładna, tylko Ty masz w niej ładnie wyglądać”.

CENNIK USŁUG DOSTĘPNYCH W PRACOWNI

Zapisy na fryzury ślubne są opisane na osobnej podstronie: Oferta ślubna 2023

Fryzury i stylizacje okazjonalne rezerwujemy z max miesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz zapisać się wcześniej, możemy zarezerwować termin na zasadach fryzury ślubnej (wcześniejsza rezerwacja, cena jak za fryzurę ślubną)- masz wówczas pewność rezerwacji miejsca tego dnia (nie wymagamy fryzury próbnej).

Zobacz szczegóły oferty na stronie dedykowanej PAKIETOM ŚLUBNYM

Skontaktuj się bezpośrednio z Jagodą: