*Oferta ślubna 2022*

Masz już ustaloną datę ślubu? Wybrałaś fotografa, suknię i pomysł na wesele? Świetnie – czas zrobić się #naBóstwo!

Dobrze dobrane uczesanie i makijaż to “kropka nad i”, warto więc poświęcić chwilę na analizę swoich marzeń i możliwości, by w tym wielkim dniu prezentować się wyśmienicie.

Pomysłów na fryzury jest wiele – fale, loki, koki niskie, koki wysokie, kłosy, warkocze, korony… Jeśli nie wiesz, jakie upięcie będzie najlepiej pasowało do kształtu Twojej twarzy czy kroju sukni – nie martw się. Na naszych instagramowych profilach mamy ogromną bazę inspiracji, w której z pewnością znajdziemy coś, w czym będziesz się czuła wyjątkowo pięknie a za razem komfortowo, bez strachu, że fryzura po 2 godzinach zmieni się w bliżej nieokreśloną masę.

W dniu ślubu masz wystarczająco dużo stresu. Wykorzystaj nasze umiejętności, a przynajmniej makijaż i fryzurę będziesz miała tego dnia “z głowy”!

Start zapisów

  • Pakiety ślubne dla PM + goście: 15.11.2021 r., g. 0:00 (e-mail)
  • Fryzury ślubne indywidualne w miesiącach styczeń – marzec: 1.12.2021 r. (e-mail)
  • Fryzury ślubne indywidualne w miesiącach kwiecień – październik: 15.02.2022 r. (e-mail)
  • Fryzury okazjonalne (na sesje, wesela itp.) – zapisy na fb Kasi lub fb Marty, maksymalnie z miesięcznym wyprzedzeniem.

LISTA ZAJĘTYCH TERMINÓW

Oferta

W sezonie 2022 macie do wyboru pakiety złożone z samych fryzur w wykonaniu Kasi lub Marty, pakiety łączone fryzury + makijaże z Delfiną (która również ma pakiety makijaży), oraz fryzury i makijaże indywidualne wykonywane w Pracowni naBóstwo.