Oferta ślubna

Specjalizujemy się w pracy z Pannami Młodymi i ich Gośćmi. Chcemy byście w tym wielkim dniu czuły się komfortowo, dlatego wprowadziłyśmy możliwość rezerwacji pakietów grupowych z dojazdem na miejsce Waszych przygotowań lub wynajęcia naszej pracowni na czas przygotowań. Jeśli nie macie miejsca w domu, zachęcamy do wykonania fryzury i makijażu w naszej pracowni – prowadzimy zapisy indywidualne oraz na pakiety. Mamy przygotowane osobne pomieszczenie dla Waszych przygotowań.

Jak się zapisać na fryzurę ślubną lub pakiet?

Przygotowałyśmy dla Ciebie prosty formularz, który bez problemu wypełnisz na swoim telefonie lub komputerze i wyślesz rezerwacje fryzury ślubnej lub pakietu grupowego. Do formularza nie trzeba załączać zdjęć, choć przewidziałyśmy miejsce na dodawanie linków (np. do zdjęć inspiracji, sukienek itp.). Formularze rezerwacyjne przesłane przed terminem rozpoczęcia zapisów na dane usługi nie będą brane pod uwagę. Jeśli wysłałaś formularz za szybko, możesz go wypełnić i wysłać jeszcze raz.

Aby otrzymać link do formularza zgłoszeniowego, napisz do nas na Instagramie, Facebooku lub mailowo. PODAJ TERMIN SLUBU i DO KTÓREJ STYLISTKI CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ. Możesz to zrobić klikając któryś z poniższych przycisków (na telefonie musisz dotknąć przycisk 2 razy, na komputerze wystarczy raz).

Maksymalnie po 10 dniach od wysłania formularza dostaniesz od nas e-mail z wyceną i wstępną rezerwacją terminu. Prosimy o wpłatę zadatku i przesłanie w odpowiedzi potwierdzenia przelewu w ciągu 48h od otrzymania wiadomości (dane będą w mailu). Po tym czasie termin zostanie zaproponowany kolejnej osobie. Regulamin dotyczący zadatków znajdziesz tutaj.

Każda nasza Panna Młoda może skorzystać z dodatkowych promocji:
– rabat -20% na hairdusting gorącymi nożyczkami u Lizy (do końca lutego 2023 lub -10% w marcu 2023)
– rabat -10% na zakup kosmetyków DAVINES (także na specjalne zamówienie)
– rabat -10% na zakup szczotek WetBrush dostępnych w pracowni
– farbowanie włosów clip in w cenie 200 zł / paczkę (+ cena włosów).

Nasze stylistki – terminy zapisów i oferta

TOP STYLISTKA
Kasia

STARSZA STYLISTKA
Marta