Masz już ustaloną datę ślubu?
Wybrałaś fotografa, suknię i pomysł na wesele? Świetnie!
Czas zrobić się #naBóstwo!

Dobrze dobrane uczesanie i makijaż to “kropka nad i”, warto więc poświęcić chwilę na analizę swoich marzeń i możliwości, by w tym wielkim dniu prezentować się wyśmienicie.

Pomysłów na fryzury jest wiele – fale, loki, koki niskie, koki wysokie, kłosy, warkocze, korony… Jeśli nie wiesz, jakie upięcie będzie najlepiej pasowało do kształtu Twojej twarzy czy kroju sukni – nie martw się. Na naszych instagramowych profilach mamy ogromną bazę inspiracji, w której z pewnością znajdziemy coś, w czym będziesz się czuła wyjątkowo pięknie a za razem komfortowo, bez strachu, że fryzura po 2 godzinach zmieni się w bliżej nieokreśloną masę.

W dniu ślubu masz wystarczająco dużo stresu. Wykorzystaj nasze umiejętności, a przynajmniej makijaż i fryzurę będziesz miała tego dnia “z głowy”!

FORMULARZ REZERWACYJNY

Przygotowałyśmy dla Ciebie prosty formularz, który bez problemu wypełnisz na swoim telefonie lub komputerze i wyślecie rezerwacje. Do formularza nie trzeba załączać zdjęć, choć przewidziałyśmy miejsce na dodawanie linków (np. do zdjęć inspiracji, sukienek itp.). Formularze rezerwacyjne przesłane przed terminem rozpoczęcia zapisów na dane usługi nie będą brane pod uwagę. Jeśli wysłałaś formularz za szybko, możesz go wypełnić  i wysłać jeszcze raz.

Aby otrzymać link do formularza zgłoszeniowego, napisz do nas na Instagramie, Facebooku lub mailowo. Możesz to zrobić klikając któryś z poniższych przycisków (na telefonie musisz 2 razy, na komputerze wystarczy raz).

OFERTA ŚLUBNA PRACOWNI

W naszej pracowni przyjmują 3 stylistki fryzur o różnym stażu pracy i terminach rozpoczęcia zapisów. Ich oferty zawierają różne usługi, ceny oraz czas potrzebny do wykonania fryzury. Cenniki dla poszczególnych stylistek pojawią się nie pózniej niż na dzień przed startem zapisów. Ze względu na rosnące ceny mediów oraz produktów i sprzętu, ceny usług mogą wzrosnąć o 10%. O zmianie cen poinformujemy nie później niż 2 miesiące przed terminem usługi.

Gdy dostaniesz od nas mail z wyceną i wstępną rezerwacją terminu, prosimy o wpłatę zadatku i przesłanie w odpowiedzi potwierdzenia przelewu w ciągu 48h od otrzymania wiadomości. Po tym czasie termin zostanie zaproponowany kolejnej osobie. Regulamin dotyczący zadatków znajdziesz tutaj.

Każda nasza Panna Młoda może skorzystać z dodatkowych rabatów:
-20% na hairdusting gorącymi nożyczkami u Lizy (do końca lutego 2022)
-10% na zakup kosmetyków DAVINES (także na specjalne zamówienie)
-10% na zakup szczotek WetBrush dostępnych w pracowni
– farbowanie włosów clip in w cenie 200 zł / paczkę (+ cena włosów).

Standardowy cennik usług znajduje się pod tym linkiem.

TERMINY STARTU ZAPISÓW

USŁUGAMŁODSZA STYLISTKASTARSZA STYLISTKATOP STYLISTKA
LizaMartaKasia
pakiety
STANDARD
STANDARD+
brak zapisów2 grudnia 2022 r.26 grudnia 2022 r.
Oferta zostanie opublikowana
najpóźniej 24.12.2022 r. 
pakiet
MINI (BEST FRIEND)
1 lutego 2023 r. – terminy do 30.06.2023 r.
1 maja 2023 r. – terminy od 1.07 do 31.09.2023 r.
1 sierpnia 2023 r. – terminy od 1.10 do 31.12.2023 r.
brak zapisów2 miesiące przed terminem uroczystości

pakiet PODSTAWOWY

fryzury ślubne
w pracowni

1 lutego 2023 r.2 miesiące przed terminem uroczystości
pozostałe fryzury4 tygodnie przed terminem uroczystości

NASZE STYLISTKI

TOP STYLISTKA
Kasia

Farbuje, obcina, czesze Panny Młode i szkoli kolejnych stylistów fryzur. Z branżą ślubną związana od 2015 roku. Uczesała ponad 400 Panien Młodych. Przyjmuje zapisy na usługi w pracowni oraz z dojazdem do miejsca przygotowań.

Urlopy: 25.06-18.07.2023

TERMINY NIEDOSTĘPNE:

 • marzec: 25
 • kwiecień: 1, 2, 3, 9,
 • maj: 6, 12,
 • czerwiec: 5, 8, 17, 18, 23, 28-30 URLOP
 • lipiec: 1-18 URLOP, 27, 28,
 • sierpień: 5, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 19, 25, 26
 • wrzesień: 1, 9, 16, 30
 • październik: 7, 
 • listopad:
 • grudzień: 23, 24, 25, 26, 27

STARSZA STYLISTKA
Marta

Marta ma już za sobą 2 pełne sezony ślubne. Upina długie włosy i stylizuje krótkie. Przyjmuje klientki pracowni oraz przyjmuje zapisy na pakiety ślubne z dojazdem na miejsce przygotowań.

Urlopy: 
4-12.02.2023,
19-25.04.2023,
24.07.-10.08.2023

TERMINY NIEDOSTĘPNE:

 • kwiecień: 29
 • maj: 20, 27
 • czerwiec: 7, 8, 10,16, 17, 24, 30
 • lipiec: 1, 8, 15,22,
 • sierpień: 12,19, 26,
 • wrzesień: 1, 2, 8, 9, 16, 30,
 • październik:
 • listopad:
 • grudzień: 9

MŁODSZA STYLISTKA
Liza

Liza przyjmuje klientki tylko w naszej pracowni. Czesze fryzury indywidualne - ślubne i okazjonalne, oraz wykonuje hairdusting gorącymi nożyczkami. w sezonie 2023 przyjmuje zapisy na fryzury indywidualne oraz pakiet MINI.

Urlopy: (nie ustalone)

TERMINY NIEDOSTĘPNE:

 • styczeń:
 • luty:
 • marzec:
 • kwiecień:
 • maj:
 • czerwiec: 
 • lipiec:
 • sierpień:
 • wrzesień:
 • październik:
 • listopad:
 • grudzień:

.

PRZECZYTAJ, ZANIM ZAPYTASZ 🙂

FRYZURA PANNY MŁODEJ

Fryzura Panny Młodej zajmuje od 1:45 do 2,5 godziny, zależnie od tego która stylistka ją wykonuje. Cena fryzury ślubnej jest niezależna od długości włosów. Jeśli zachodzi tak potrzeba, możemy wypożyczyć Ci doczepiane pasma by fryzura wyglądała pełniej lub by przedłużyć włosy. W pracowni mamy też sporą kolekcję ozdób do włosów, które możesz przymierzyć na próbie a potem kupić. 

Jeśli zapuszczasz włosy do ślubu, zalecamy umówić się na specjalny rodzaj strzyżenia nazywany „hairdustingiem”W naszej pracowni HAIRDUSTING wykonujemy gorącymi nożyczkami, które dodatkowo pomagają podkleić łuski włosów i na dłużej zabezpieczyć je przed urazami i kolejnym rozdwajaniem. Co ważne – w tej metodzie cięcia z prawie nie tracisz długości włosów (oczywiście to zależy od stanu, w którym są przed strzyżeniem). 

FRYZURA PRÓBNA

Kiedy? Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na fryzury ślubne, najpierw rezerwujemy termin ślubny, a potem termin próby.  Spotkanie trwa ok. 2h. Fryzury próbne odbywają się nie wcześniej niż 8 tygodni, a najpóźniej 2 dni przed ślubem:
– u Kasi we wtorki, środy i czwartki, ok. g. 11:00 i 14:30
– u Marty w weekendy lub po 15:00.
Jeśli chcesz się spotkać kilka miesięcy wcześniej lub zanim zarezerwujesz termin ślubny, umów się jak na zwykłą wizytę – odezwij się do nas na facebooku i napisz, że chodzi o „przed-próbę”. Jeśli mieszkasz za granicą, daj znać w mailu rezerwacyjnym – ustalimy indywidualny plan działań.

Jak wygląda próba? W jej trakcie przeprowadzamy konsultację oraz czeszemy jedną fryzurę, w pełni trwałą i wykonaną z należytą starannością. Podczas konsultacji rozmawiamy o Twoich inspiracjach, stylu wesela i możliwościach jakie dają nam Twoje włosy. Zazwyczaj na próbie widzimy się raz, a wszelkie poprawki nanosimy we fryzurze ślubnej. Możesz jednak od razu zarezerwować drugą fryzurę próbną – wtedy z pewnością znajdziemy na nią czas w grafiku. Podczas proby, jeśli widzimy taką potrzebę sugerujemy zmiany w pielęgnacji, koloryzacji lub odpowiednie strzyżenie. 

Ważne: zależnie od tego którą stylistkę wybierzesz, fryzura próbna jest lub nie jest obowiązkowa. 

PAKIETY ŚLUBNE

Czym jest pakiet ślubny? Pakiet ślubny to usługa na którą wstępnie rezerwujemy dla Ciebie i Twoich gości cały dzień (nie przyjmujemy innych osób). Możesz go wykorzystać na uczesanie od 1 do 4 osób (mniejsza liczba osób niż 4 nie spowoduje obniżenia ceny pakietu). Jeśli masz więcej chętnych, daj nam znać jak najszybciej, byśmy mogły ocenić ile czasu zajmie uczesanie wszystkich osób oraz czy będzie konieczna obecność dodatkowej stylistki fryzur.

Rodzaje pakietów
Każda stylistka ma przypisane sobie rodzaje pakietów. Tylko u TOP STYLISTKI w cenę pakietu jest wliczona cena fryzury próbnej.

 • Pakiet PODSTAWOWY: fryzura próbna i ślubna Panny Młodej. Usługi odbywają się stacjonarnie w naszej pracowni w Poznaniu.
 • Pakiet MINI: fryzura próbna i ślubna Panny Młodej oraz fryzura 1 gościa w dniu ślubu. Czas pracy w dniu ceremonii do 3,5h. Fryzura próbna odbywa się stacjonarnie w naszej pracowni w Poznaniu. Fryzura Ślubna wykonywana jest w pracowni lub z dojazdem, zależnie od oferty wybranej stylistki.
 • Pakiet STANDARD: fryzura próbna i ślubna Panny Młodej oraz fryzury od 1 do 3 gości w dniu ślubu. W dniu ceremonii dojazd na wskazane miejsce przygotowań. Czas pracy na miejscu przygotowań 6h. Jedyna rezerwacja przyjmowana na ten dzień. Cena pakietu zależy od oferty wybranej stylistki oraz lokalizacji miejsca przygotowań.
 • Pakiet STANDARD+: jak pakiet STANDARD z możliwością dopisania 2 osób do czesania lub więcej (wtedy przyjeżdzamy z dodatkową stylistką).

Kiedy zaplanujemy godziny czesań w dniu ślubu? Około 2 tyg. przed ślubem ustalamy liczbę osób i rozpisujemy harmonogram czesań (i makijaży, jeśli masz też makijażystkę). Ustalamy wtedy dokładnie o której godzinie zaczynamy i kończymy Wasze przygotowania. Zazwyczaj planujemy pracę tak, by być jeszcze na miejscu, gdy trzeba wpiąć welon czy przymocować wianek.

Gdzie i jak? Czesanie odbywa się w miejscu wskazanym przez Ciebie lub u nas w pracowni (mamy możliwość organizacji przygotowań w osobnym pomieszczeniu). Jeśli czeszemy „u Ciebie”, na miejsce przygotowań przyjeżdżamy z własnym lustrem, stolikiem i krzesłem. Potrzebujemy tylko jasnego pomieszczenia z dostępem do prądu, najlepiej oknem i umywalką w pobliżu.

Jaki jest koszt dojazdu? Koszt dojazdu będzie obliczany indywidualnie dla każdej rezerwacji. Cena zależy od odległości między pracownią (KASIA) lub Dębogórą k. Czerwonaka (MARTA) a miejscem przygotowań oraz czasu potrzebnego na pokonanie trasy w dwie strony.

Ważne: w przypadku pakietów do których dojazd zamie więcej niż 1,5 godziny, prosimy o wstępne zarezerwowanie noclegu przed dniem ceremonii. Fryzura próbna jest rozliczana poza kosztem pakietu.