Oferta ślubna na sezon 2021

Zapisy na pakiety grupowe i indywidualne fryzury ślubne zaczynamy w nocy z czwartku na piątek, 15.01.2021 r. o godz. 0:00.

Rezerwacje ŚLUBNE

Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie mailowo wg specjalnego wzoru wiadomości (link do instrukcji znajdziesz poniżej, podświetlony na żółto). Zazwyczaj jest wiele wiadomości wysłanych równo o 0:00, więc o kolejności decyduje tu przypadek. Maile wysłane wcześniej nie będą brane pod uwagę.

Odpowiedzi na wiadomości zawsze zajmują kilka – kilkanaście dni. Często interesujące Was godziny są zajęte i musimy dzwonić z pytaniem o inne okienka, a potem czekamy na odpowiedź, bo musicie np. skonsultować się z makijażystką itd. To wszystko wydłuża proces, ale dzięki temu nie skreślamy z góry rezerwacji niepasujących do istniejącego  grafika..

Nie stresuj się, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od razu! Kolejne pytania wpadające na nasze skrzynki powodują dodatkowe opóźnienia. Zazwyczaj staramy się informować na IG-stories i FB-stories na jakim etapie jesteśmy. 

PRZEJDŹ DO WZORU WIADOMOŚCI REZERWACJI ŚUBNEJ: https://zaczarowanewarkocze.pl/rezerwacje-slubne.

Lista niedostępnych terminów

Listę niedostępnych terminów będziemy aktualizować co kilka dni. Nie jest ostateczna i może zawierać błędy. Pytania o termin można składać przez Facebook Zaczarowanych Warkoczy, ale odpowiedź może nam trochę zająć…


PRZEJDŹ DO LISTY NIEDOSTĘPNYCH TERMINÓW: https://zaczarowanewarkocze.pl/zajete-terminy-2021/

Oferta ślubna - indywidualna i pakiety z dojazdami

Dodatkowe informacje nt. oferty

OGÓLNE

  • Na upięcia przychodzimy z czystymi włosami. Głowa powinna być umyta tego samego dnia rano lub dzień wcześniej wieczorem (dokładna instrukcja znajduje się w tym artykule)
  • Minimalna cena usługi „modelowania i styling” jest liczona od włosów krótkich. Długość włosów możesz sprawdzić za pomocą grafiki na ostatnim slajdzie cennika.

FRYZURY PRÓBNE

  • Ze względu na duże zainteresowanie terminami ślubnymi najpierw rezerwuję termin ślubny, potem termin próby. Jeśli chcesz się spotkać jeszcze przed rozpoczęciem zapisów ślubnych, umów się jak na zwykłą wizytę i napisz, że chodzi o „przed-próbę” 😉
  • Fryzury próbne planujemy nie wcześniej niż 2 miesiące przed ślubem. Odbywają się we wtorki, środy i czwartki, ok. g. 11:00 i 14:30 i trwają 2h. Jeśli mieszkasz za granicą, daj znać w mailu rezerwacyjnym – ustalimy indywidualny plan działań.

PAKIETY

  • Fryzura próbna jest rozliczana poza pakietem.
  • Modelowanie i styling odbywają się bez mycia głowy przez stylistę – przychodzimy w świeżo umytych, wilgotnych włosach.
  • Dojazd powyżej 100 km wyceniany indywidualnie.
  • Odległość miejsca przygotowań jest mierzona od pracowni, z pominięciem autostrad.
  • Cena pakietu nie zmienia się w przypadku zmniejszenia liczby osób.
Jak długie są twoje włosy?