*Oferta pracowni naBóstwo*

Oferta Pracowni naBóstwo

W ofercie pracowni znajdziesz: koloryzacje standardowe, tonowanie, korekty po nieudanych koloryzacjach, pasemka, mikropasemka, airtouch, peelengi kwasowe, zabiegi regeneracyjne, strzyżenia klasyczne i hairdusting gorącymi nożyczkami. Strzyżenia, koloryzacje i pielęgnacja, których potrzebują Twoje włosy nie tylko przed ślubem! Wiemy ile to 1 cm, że nie każdy siwy włosy wymaga nałożenia tony farby, i że nie każda z nas ma czas by codziennie modelować włosy.

Głównym kolorystą i w pracowni jest Valentyna (tu zobaczysz więcej jej prac) Jej wcześniejsze doświadczenie jako nauczycielki malarstwa nie zostaje bez znaczenia. Stale rozwija swoją wiedzę o farbach i magicznych mieszankach do zadań specjalnych. Równie chętnie, co za pędzel, łapie za nożyczki, ale za wszelką cenę chce Wam pomóc zapuścić włosy… Mówi 5 cm, ścina 3 – czy to nie jest fryzjer idealny?

Przegląd naszych prac znajdziesz na instagramie

JAK SIĘ UMÓWIĆ?

Zapraszamy do kontaktu przez nasz Facebook. Zadamy Wam sporo pytań i poprosimy o zdjęcia włosów, by określić czy Twoja wymarzona koloryzacja jest możliwa do wykonania, zaplanować ile czasu na nią potrzebujemy oraz podać orientacyjny koszt usługi.

Nie przyjmujemy zapisów telefonicznie, bo chcemy poświęcić jak najwięcej czasu Waszym włosom.

Nie zwlekaj, kliknij przycisk i przekonaj się, ile możemy dla Ciebie zrobić 🙂

Zapisy na fryzury ślubne ruszają 15.02.2022 r. (pakiety grupowe można rezerwować od 15.11.2021).

Fryzury i stylizacje okazjonalne rezerwujemy z max miesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz zapisać się wcześniej, możemy zarezerwować termin na zasadach fryzury ślubnej – masz wówczas pewność rezerwacji miejsca tego dnia (nie wymagamy fryzury próbnej).

fryzury

Zobacz szczegóły oferty na stronie dedykowanej PAKIETOM ŚLUBNYM

Skontaktuj się bezpośrednio z Jagodą:

Cennik obowiązuje od 1.06.2022 r.