*Oferta pracowni naBóstwo*

Cennik Pracowni naBóstwo

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2023

W ofercie pracowni znajdziesz: koloryzacje standardowe, tonowanie, korekty po nieudanych koloryzacjach, pasemka, nanopasemka, airtouch, peelengi kwasowe, zabiegi regeneracyjne, strzyżenia klasyczne i hairdusting gorącymi nożyczkami. Strzyżenia, koloryzacje i pielęgnacja, których potrzebują Twoje włosy nie tylko przed ślubem! Wiemy ile to 1 cm, że nie każdy siwy włosy wymaga nałożenia tony farby, i że nie każda z nas ma czas by codziennie modelować włosy.

Głównym kolorystą i w pracowni jest Valentyna (tu zobaczysz więcej jej prac) Jej wcześniejsze doświadczenie jako nauczycielki malarstwa nie zostaje bez znaczenia. Stale rozwija swoją wiedzę o farbach i magicznych mieszankach do zadań specjalnych. Równie chętnie, co za pędzel, łapie za nożyczki, ale za wszelką cenę chce Wam pomóc zapuścić włosy… Mówi 5 cm, ścina 3 – czy to nie jest fryzjer idealny?

Przegląd naszych prac znajdziesz na instagramie

JAK SIĘ UMÓWIĆ?

Zapraszamy do kontaktu przez nasz Facebook. Zadamy Wam sporo pytań i poprosimy o zdjęcia włosów, by określić czy Twoja wymarzona koloryzacja jest możliwa do wykonania, zaplanować ile czasu na nią potrzebujemy oraz podać orientacyjny koszt usługi.

Nie przyjmujemy zapisów telefonicznie, bo chcemy poświęcić jak najwięcej czasu Waszym włosom.

Nie zwlekaj, kliknij przycisk i przekonaj się, ile możemy dla Ciebie zrobić 🙂

Zapisy na fryzury ślubne są opisane na osobnej podstronie: Oferta ślubna 2023

Fryzury i stylizacje okazjonalne rezerwujemy z max miesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz zapisać się wcześniej, możemy zarezerwować termin na zasadach fryzury ślubnej (wcześniejsza rezerwacja, cena jak za fryzurę ślubną)- masz wówczas pewność rezerwacji miejsca tego dnia (nie wymagamy fryzury próbnej).

Zobacz szczegóły oferty na stronie dedykowanej PAKIETOM ŚLUBNYM

Skontaktuj się bezpośrednio z Jagodą:

Cennik obowiązuje od 1.06.2022 r.