BlogPrzygotowania do ślubu

Pytania i odpowiedzi: fryzury ślubne

Kiedy ruszają zapisy na fryzury ślubne?

Informacja o planowanym rozpoczęciu zapisów oraz warunkach współpracy (ceny, dojazdy) pojawia się zazwyczaj w drugiej połowie grudnia. Podaję ją na fanpage’u , instagramie oraz na stronie www w zakładce „fryzura ślubna„.

Zapisy na rok 2020 zaczynają w styczniu. Dokładny termin będzie podany do końca 2019 r.

Jak i kiedy dokonać rezerwacji terminu fryzury ślubnej?

Rezerwacji dokonasz przez wysłanie maila, którego wzór znajdziesz tutaj. Liczy się kolejność zgłoszeń otrzymanych po starcie zapisów. Staram się odpisać w ciągu 3-5 dni roboczych, ale ze względu na pracę w salonie lub przeziębienie, może to trwać dłużej. Po otrzymaniu mojej odpowiedzi czekam 3 dni na wpłatę zadatku – jeśli jej nie otrzymam, rezerwacja przepada.

Dlaczego musisz wysłać maila wg wzoru?

Ponieważ dostaję dużo różnych zapytań, odpowiednio skonstruowany tytuł wiadomości i treść pozwala mi szybko odnaleźć potrzebne informacje, szybciej odpisać czy doradzić w sprawie dodatkowych zabiegów włosowych.

Koniecznie uzupełnij poprawnie TYTUŁ WIADOMOŚCI,
 podając DATĘ w formacie RRRR-MM-DD. 
To bardzo ważne, bo nie pamiętam wszystkich nazwisk i jedyną opcją sprawdzenia, czy nie przeoczyłam Twojej wiadomości jest wyszukanie konkretnego ciągu cyfr oddzielonych myślnikami.

Czy dojadę na czesanie tylko Panny Młodej?

Tak, jednak musi ona pokryć koszt całego pakietu z dojazdem. Nie można wykorzystać tej kwoty na inne usługi – to nie karnet 😉

Kiedy umawiamy fryzurę próbną?

Fryzury próbne wykonuję zazwyczaj 2-6 tygodni przed terminem ślubu. Ok. 2 mies. przed datą ceremonii dzwonię lub piszę z propozycjami dostępnych „okienek” do południa i kilka dni po południu.

Próby NIE ODBYWAJĄ SIĘ W PIĄTKI, SOBOTY i NIEDZIELE.

Czy można się umówić na „przedpróbę” jeszcze zanim ruszą zapisy?

Niestety jest to praktycznie nie możliwe. W listopadzie i grudniu staram się zrobić wakacje od ślubów. Potrzebuję tych kilku tygodni by przewietrzyć głowę, nabrać dystansu do różnych zdarzeń z minionego sezonu i zoptymalizować plan działań na kolejny rok. Szczegóły mojego „urlopu” opisuję po krótce tutaj. Przedpróby wykonuję natomiast w styczniu i lutym 🙂

Jak się przygotować do fryzury? (dotyczy także gości)

Zobacz osobny artykuł na ten temat przygotowania włosów w dniu czesania.