Rezerwacje – wzór maila

Rezerwacje ślubne na marzec – październik 2019 r. ruszają 6.01.2019 r o północy.

Sprawdź dostępne terminy:

http://www.zaczarowanewarkocze.pl/zajete-terminy-2019/

Tytuł wiadomości

2018-MM-DD, Imię Nazwisko, nr telefonu, miejsce wykonania usługi (adres pocztowy lub PRACOWNIA)

W przypadku zastosowania innego tytułu mogę przeoczyć wiadomość i nie uwzględnić tej rezerwacji. Program pocztowy umożliwia wyszukanie konkretnego ciągu cyfr oddzielonych myślnikami, inne formy zapisu nie dają się skutecznie wyszukać.

Treść wiadomości:

    1. Preferowana godzina usługi w pracowni oraz o której musisz być gotowa (Ty i reszta gości, na błogosławieństwo lub do wyjścia z miejsca przygotowań).
    2. Krótki opis stanu i długości Twoich włosów (kolor, dokąd sięgają, czy się falują/kręcą). Załącz zdjęcie w rozpuszczonych włosach przodem i tylem oraz bokiem w niskim, ciasnym kucyku.
    3. Propozycje fryzur, które się Ci podobają – opisz co lubisz, a czego nie, jak układasz włosy na co dzień (mogą być zdjęcia).
    4. Zdjęcie sukni i informacje o welonie / kwiatach / ozdobach we włosach. Opisz w jakim miejscu i stylu będzie wesele.
    5. Jeśli zamawiasz pakiet, powinnaś opisać też włosy i inspiracje gości. Podaj imię i kim są dla Ciebie – mama, siostra, kuzynka/świadkowa itd., to ułatwi mi potem ustawienie kolejności i harmonogramu czesań, oraz poszukiwanie konkretnej osoby w trakcie przygotowań.

Załącz PLIKI JPG, PNG, PDF – nie przesyłaj linków do wyników wyszukiwania w Googlu!

Dodatkowo, możesz napisać kto Cię będzie malował, przygotowywał kwiaty czy robił zdjęcia oraz jak trafiłaś na moją ofertę 🙂

Odpisuję w ciągu 4 dni (nie licząc piątków, sobót i niedziel), przedstawiając w mailu swoją propozycję i wycenę oraz wpisuję tymczasową rezerwację do kalendarza. Rezerwację i zaproponowane przeze mnie warunki należy potwierdzić mailowo w ciągu 3 dni od daty otrzymania mojej wiadomości (uzupełniając informacje z powyższej listy, jeśli czegoś brak) oraz wpłacić zadatek.

Jeśli termin ślubny jest już niedostępny lub zarezerwowany wstępnie, staram się odpisać jak najszybciej, ale może to potrwać, ze względu na to, że pracuję sama i nie zawsze mam już siłę by wieczorem przeglądać pocztę.

Proszę o przesyłanie rezerwacji TYLKO ZGODNIE Z POWYŻSZYM WZOREM na adres zaczarowanewarkocze@gmail.com.

2017 Karin & Mathias, fot. Story Catcher, miejsce: Folwark Wąsowo