Szkolenia

Dostępne formy szkoleń i poziom

Look & Learn
Pokaz grupowy kilku upięć wykonanych w różnych technikach (4-6h), zazwyczaj ok. 10 osób.

Look & Practice
Pokaz grupowy upięć w jednej lub kilku technikach (4-6h) zakończony zajęciami praktycznymi (2-4h) tego samego dnia (pokaz ok. 10 osób, praktyka od 4 do 8 osób).

Look & Practice PREMIUM
Udział w pokazie grupowym (4-6h) z praktyką innego dnia; zajęcia praktyczne obejmujące ok. 7h pozwalają wykonać więcej niż 1 fryzurę oraz zawierają powtórkę z zagadnień teoretycznych.

Masterclass
Zajęcia indywidualne lub w grupie do 3 osób . Jeśli chcesz, możesz sam zebrać grupę, w której będziesz się uczyć lub zrobię to ja, na podstawie Waszych oczekiwań i portfolio. Zajęcia głównie praktyczne z krótkim wprowadzeniem teoretycznym na początku i dużą ilością wskazówek w trakcie pracy. 

Każda osoba uczestnicząca w zajęciach indywidualnych (Mastrerclass) otrzyma ode mnie informacje pomagające w organizacji pracy, kontaktu z klientami oraz skutecznej reklamy i promocji własnych usług.

UWAGA: przy tej formie szczegółów czepiam się najbardziej 😉

Szkolenia grupowe zazwyczaj polegają na pokazaniu konkretnych upięć bądź technik, dlatego może wziąć w nich udział każdy.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z czesaniem lub uczyłeś się go dawno temu, polecam wybrać szkolenie Masterclass, gdzie będziesz mogła/mógł pracować na spokojnie, a program będziemy na bieżąco dostosowywać do pojawiających się w trakcie czesania pytań.

Szkolenia autorskie

 „Szkolenie z upięć bez upięć” czyli moje najukochańsze dziecko 😉 3h teorii i 4-5h pracy krok po kroku z przerwą na kawę i obiad. Grupa max. 4 osobowa.

Program szkolenia jest idealny zarówno dla początkujących, bo pokazuje krok po kroku jak przygotować włosy do upięć oraz dla zaawansowanych, bo pomaga spojrzeć głębiej na proces przygotowywania i teksturyzowania włosów w kontekście oczekiwanych rezultatów.

Teoretycznie nie tworzymy na nim żadnych konkretnych fryzur i praktycznie nie używamy produktów do stylizacji, a jednak po tych kilku godzinach ręce palą się do pracy a głowa pęka od pomysłów na upięcia.

Najbliższy kurs: 8.03.2020 r.

„Jaki lok taki kok” czyli pokaz 5 upięć wykonanych 3 różnymi technikami z ich omówieniem.

Można wykupić miejsce z praktyką 1 upięcia tego samego dnia lub wszystkich upięć innego dnia (grupa na praktyce tego samego dnia do 4 osób).

Szkolenie jest bardzo długie – całość to ok. 10h, ale pozwala w bardzo dużym skrócie poznać techniki, które nadają się to wielu stylizacji.

Najbliższy kurs 23.02.2020 r.

„Intensywny kurs przedsezonowy” to dwa dni teorii i praktyki w czasie której przypominamy wiele wariantów splotów, loków oraz poznajemy techniki stosowane przez Tonyastylist czy Ulyanę Aster.

Istnieje możliwość wykupienia praktyki innego dnia.

Najbliższy kurs: koniec marca i kwietniu.

W dzisiejszych czasach obecność w internecie jest czymś obowiązkowym, jednak nie zawsze łatwo nas znaleźć. Facebook, Instagram, portale ślubne a może własna strona internetowa? Jeśli nie czujesz się pewnie w wirtualnym świecie, mogę pomóc Ci stawić w nim pierwsze kroki i zrobić porządek.

Dlaczego ja? Bo od zawsze „lubiłam komputery” a zanim zaczęłam przygodę z czesaniem, pracowałam w firmie IT jako project manager. Do moich obowiązków należało prowadzenie działań marketingowych a także pośredniczenie w planowaniu działań między klientami a naszym zespołem. Dzięki temu wiem, co z czym się je w internecie i jak rozmawiać z programistami (a jeśli chcecie być w internecie, to prędzej czy później na nich traficie), oraz jak powinniście się do takiej rozmowy przygotować, by nie wydać pieniędzy bez sensu.

Forma konsultacji jest jeszcze w przygotowaniu.

W kalendarzu zaznaczono terminy, tematykę oraz dostępność aktualnie zaplanowanych szkoleń oraz dni, w których możemy zorganizować szkolenie. Jeśli chcesz się zapisać na wybrane szkolenie wyślij maila na zaczarowanewarkocze+szkolenie@gmail.com, w tytule podając datę i swoje imię, nazwisko i nr telefonu.

UWAGA! Jeśli poniżej tego zdania nie widzisz kalendarza (dzieje się tak wchodząc przez link na instagramie), wpisz bezpośrednio w przeglądarce zaczarowanewarkocze.pl i wybierz z menu opcje SZKOLENIA.