BlogPrzewodnik dla Panien MłodychUsługi

Koronawirus i działanie pracowni

Cześć!

Ze względu na rozwój sytuacji z epidemią
odwołujemy wszystkie wizyty do 31.03.2020 r.

O tym, czy odbędą się wizyty z kolejnego tygodnia
będziemy informować w tym poście ok. 29.03.2020 r..

RESZTA INFORMACJI ORGANIZACYJNYCH PONIŻEJ

Koloryzacje, strzyzenia i konsultacje świadomej pielęgnacji

Z końcem marca z naszej pracowni odchodzi Magda. Od kwietnia będzie przyjmować w własnej pracowni przy ul. Gwarnej. Ustaliłyśmy, że specjalnie dla Pań zapisanych na kwiecień będzie kilka razy gościnnie na Katowickiej. Klientki regularnie chodzące do Magdy zostaną przepisane do jej nowej lokalizacji – osoby te zostaną poinformowane o zmianach za pomocą sms w ciagu najbliższych kilku tygodni.

Na ten moment nie wiem czy i od kiedy ponownie poszerzymy zespół. Z tego powodu nie przyjmujemy aktualnie zapisów na koloryzacje i strzyżenia od nowych klientek i PM z 2020 roku (podeśle Wam listę super salonów – w tym i Magdy).

Nadal wykonujemy upięcia i strzyżenia pielęgnacyjne (hairdusting).

UPIĘCIA

??Fryzury ŚLUBNE planujemy wykonywać bez zmian, ALE apelujemy do Was o rozsądek! Jeśli mogłyście mieć kontakt z osobami zakażonymi, jesli byłyście we Włoszech, jesli macie kaszel – odwołajcie czesanie ślubne. W przypadku widocznego złego stanu zdrowia klientki mamy prawo odmówić wykonania fryzury ślubnej. Aktualnie same jestesmy zdrowe, ale jesli bedziemy kaszleć, damy Wam znac i wspólnie ustalimy co robic (choc generalnie zakładam, ze wolicie miec pewność ze nie zarazicie sie od nas niż miec super fryzurę…) .

Fryzury PRÓBNE zaczniemy umawiać nie wcześniej niż po świętach. Do każdej z Was odezwiemy sie telefonicznie, prosimy o nie wysylanie pytan o ustalenie terminu próby. Umawianie i przenoszenie terminow spowoduje niepotrzebne zamieszanie i problemy ze zmieszczeniem Was w grafiku.

PANNY MŁODE Z KWIETNIA

Wasze próby odbędą się maksymalnie tydzień przed ślubem. Jeśli sytuacja z wirusem się pogorszy, przewidujemy opcję bez fryzur próbnych. Jest to mało komfortowa sytuacja dla obu stron, jednak musimy ograniczyć kontakty do minimum. Znacie nasze portfolio, wiecie jak należy się przygotować na fryzurę próbną – tak samo przygotujecie się do ślubu i będzie dobrze ?

PANNY MŁODE Z MAJA

Z umawianiem prob czekamy conajmniej do połowy kwietnia. Jesli epidemia nie zostanie opanowana, beda obowiązywać zasady jak wyzej.

PANNY MŁODE Z CZERWCA I KOLEJNYCH MIESIĘCY

Na razie nic nie ustalamy w sprawie próby i czekamy na rozwój wydarzeń. Próby będziemy umawiać nie wcześniej niż w połowie maja.

PŁATNOŚCI

?Wszystkie platnosci w marcu i kwietniu bedziemy przyjmować w formie elektronicznej – kartą, blikiem lub przelewem.

Panny Młode, których fryzury próbne odwołamy z powodu epidemii będą płaciły tylko za fryzurę ślubną. W wyjątkowych sytuacjach cena fryzury ślubnej może zostać podniesiona o 10% ze względu na wydłużenie czasu wizyty (ustalane indywidualnie na podstawie informacji z Waszych maili rezerwacyjnych- damy Wam znać w momencie odwoływania próby).