BlogPrzygotowania do ślubu

[ARCHIWALNY] Zaczarowane wakacje: 11.11.2019 – 3.01.2020

Zaczarowane wakacje 11.11 - 3.01

WAKACJE. Piękny czas!

Szkoda, że od 5 lat ten termin oznacza dla mnie nawiększy natłok pracy, podobnie jak słowo WEEKEND. Nie zmienia to faktu, że dla prawidłowego funkcjonowania psychicznego i fizycznego potrzebujemy tych przerw.

Dlatego postanowiłam, że co roku, okres między 11. listopada a 3. stycznia będzie dla mnie wolny od ślubów i wszystkim co z nimi związane.

Przerwa w funkcjonowaniu pracowni ślubnej

Trochę radykalnie, ale inaczej się nie da. Po 10 miesiącach nieustannego życia ślubami muszę się wyrwać z tego cotygodniowego rytmu, by powrócić z nową dawką energii i wiedzy w kolejnym sezonie. To czas porządkowania w głowie i dookoła. Zmiany oferty, zmian w funkcjonowaniu pracowni (koloryzacje i strzyżenia wykonujemy nadal – zapisy niezmiennie przez fanpage pracowni fryzjerskiej).

Chcę utrzymywać stale wysoki poziom obsługi, a zmęczenie w tym nie pomaga. Moje jesienne wakacje to czas, gdy priorytetem jestem ja i moja rodzina.

Przerwa oznacza, że nie będę odpisywać na pytania dotyczące ślubów, oferty, prób itp. Większość odpowiedzi znajdziecie na tej stronie.

Przerwa, a ja mam ślub – co robić?

Jeśli czytasz ten wpis, nie musisz się bać, że czegoś nie wiesz, a mnie nie ma. Na blogu zebrałam wiele informacji i podzieliłam na dwa bloki – porady włosowe i porady ślubne. Do tego w zakładce FRYZURA ŚLUBNA w menu, znajdziesz informacje jak do tej pory wyglądały zapisy i oferta (jest w niej podmenu – trzeba je rozwinąć). Może nie będzie identycznie tym razem, ale dopóki nie opublikuje aktualizacji na stronie, z pewnością nie udzielę takich informacji innymi kanałami.

Trzymajcie się ciepło!
Wasza Zaczarowana :*