Blog

#ZaczarowaneRozdanie z BODYLAND.PL

Cześć!

Na naszym Instagramie jest Was już prawie 9000!

W podziękowaniu za Waszą obecność, postanowiłam zorganizować rozdanie 🙂 Startujemy 21.03.2020 r., koniec zgłoszeń 29.03.2020 r. (do północy) a wyniki ogłosimy do 31.03.2020 r.

Aby wziąć udział w rozdaniu wystarczy:
1) skopiować naszą konkursową planszę (najlepiej przytrzymać palcem ekran, by zniknęły dodatkowe napisy i wtedy zrobić zrzut)
2) uzupełnić ankietę,
3) udostępnić ją w swoim IG stories i oznaczyć konta @zaczarowanewarkoczepl i @bodylandpl (aktywne linki).
Plansza i info o rozdaniu są zapisane w wyróżnionych stories (ikonka z różowym kwiatkiem).

Do wygrania jest moja ukochana szczotko-suszarka REVLON ONE STEP & VOLUMISER oraz bony rabatowe do sklepu BODYLAND.PL.

Dlaczego taka ankieta?

Jako fryzjer często słyszę, że macie beznadziejne włosy, że są za długie, za krótkie, za cienkie, za grube, za płaskie, za gęste, za proste, za puszyste… Że nie wiecie co z nimi robić, że próbujecie już nawet drogich profesjonalnych kosmetyków i nic. TO NIE WASZA WINA, że włosy są nie takie jak trzeba.

NIKT NAS NIE UCZY JAK ZADBAĆ O FRYZURĘ. Zawsze się zastanawiam, po kiego grzyba była nam ta sałatka owocowa na technice, skoro mogłyśmy się w tym czasie nauczyć modelować włosy z użyciem okrągłej szczotki? Ile z Was, idąc na rozmowę o pracę zrobiło rano sałatkę owocową zamiast porządnie ułożyć włosy?! A przecież dobry wygląd pomaga nam nabrać pewności siebie! Wiadomo, że liczy się to co mamy w środku, ale często to właśnie pierwsze wrażenie decyduje o naszym losie.

Dlatego chciałabym, byście dały się namówić i spróbowały jeszcze raz nauczyć się obsługiwać swoją czuprynę. A kiedy będzie na to lepszy czas niż podczas kwarantanny? Nikt nie zobaczy nieudanych podejść, a do Wielkanocy będziecie śmigać ze szczotką i suszarką jakbyście się z nimi urodziły w rękach! Acha. Szczotka i suszarka. Dla wielu z Was to mrożące krew w żyłach wspomnienie odcinania włosów zaciśniętych na metalowej siatce… Nie ukrywam – to nie jest łatwe, by odpowiednio skoordynować ręce, ale nie zostawiam Was samych. Nagrałam kilka filmów i instrukcji – zapraszam do oglądania!

Film nagrany chyba w 2018 r. ! Nic się nie zmieniłam ;D

A jeśli nie dajesz rady – nie martw się! Technika przyniosła nam świetne rozwiązanie w postaci suszarko-lokówki, idealnej dla krótkich włosów, które chcemy zakręcić oraz szczorko-suszarki do włosów średniej długości i długich, której celem jest wygładzenie i lekkie podwinięcie końcówek. Suszarko-szczotki cechuje dużo większa średnica niż lokówko-suszarki, dzięki czemu łatwiej się je używa na dłuższych włosach.

Sorry za jakość. Na telefonie wyglądało lepiej i dźwięk się nie rozjeżdżał… Poprawię się 😉

Nagrody

Nagrody ufundował sklep BODYLAND.PL, który znalazłam jakiś czas temu i bardzo spodobał mi się ich przejrzysty sposób prezentowania oferty. Zamówienia realizują bardzo sprawnie i posiadają szeroki asortyment produktów do włosów (i nie tylko) wielu marek profesjonalnych i półprofesjonalnych. Nie mam doświadczenia z takimi współpracami, więc po prostu wysłałam im wiadomość na fb i zapytałam, czy nie zechcieliby się przyłączyć do moich internetowych działań bo zakochałam się w suszarce a oni mają ją w najlepszej cenie jaką znalazłam w internecie. Udało się 😀 Pierwszą współpracę nawiązaliśmy przed Bożym Narodzeniem, wtedy miałam dla Was 10% rabatu na całe zakupy. Z tego co wiem, wiele osób skorzystało i zrobiło sobie prezent na święta, więc mam nadzieję, że i teraz będziecie się dobrze bawić 🙂

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu jest firma Katarzyna Marlewska z siedzibą w Poznaniu, działająca pod marką „Zaczarowane warkocze”.
 2. Konkurs rozpoczyna sie w dniu 21.03.2020 r. o g. 00:00 i kończy 29.03.2020 r. o g. 23:59. Zwycięzcy zostaną wybrani i ogłoszeni w stories na instagramowym profilu @zaczarowanewarkoczepl do 31.03.2020 r. Nagrody (kody rabatowe) będą przekazane w wiadomościach prywatnych na Instagramie.
 3. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, zamieszkujące na terenie Polski, posiadające swój profil na Instagramie.
 4. Zasady konkursu:
  4.1. Obserwuj profil @zaczarowanewarkoczepl
  4.2. Skopiuj planszę z ankietą, odpowiedz na pytania i udostępnij ją w swoim stories oznaczając profil @zaczarowanewarkoczepl i @bodylandpl.
  4.4. Spośród wszystkich zgłoszeń organizator wybierze 3 zwycięzców.
 5. Nagrody:
  – 1x szczotko-suszarka Revlon One-Step and Volumiser,
  – 2x bon zniżkowy na zakupy w sklepie BODYLAND.PL o wysokości 50 zł.
 6. Uczestnicy mogą składać reklamacje związane z konkursem do 3.04.2020 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres zaczarowanewarkocze@gmail.com, podając swoje imię, nazwisko, nazwę użytkownika na Instagramie oraz treść reklamacji. Organizator rozpatrzy wniosek w czasie nie przekraczającym 14 dni od otrzymania prawidłowego zgłoszenia.
 7. Konkurs nie jest w żaden sposób wspierany, popierany ani przeprowadzanych przez serwis Instagram ani z nim związany. Organizator zwalnia serwis z odpowiedzialności za roszczenia uczestników.